Diploma in English Law & Legal Skills w British Law Centre - roczny kurs prawa angielskiego

ukończony z sukcesem!

W listopadzie 2019 r. ukończyłem roczny kurs prawa angielskiego i umiejętności prawniczych w British Law Centre, gdzie pod okiem brytyjskich prawników z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Cambridge zdobyłem fundamenty wiedzy z prawa Anglii i Walii oraz szereg przydatnych umiejętności prawniczych w języku angielskim

Zagadnienia prawa amerykańskiego, Warszawa (wrzesień 2019)

We wrześniu 2019 r. uczestniczyłem w intensywnym, 2-dniowym szkoleniu z zakresu prawa amerykańskiego, prowadzonym w całości po angielsku przez adwokata/wykładowcę prawa amerykańskiego. Była to dla mnie kolejna okazja do zdobycia nowej wiedzy i poznania wielu ciekawych ludzi.

The Language Show, Londyn, 15-17 listopada 2019

To największe w Wielkiej Brytanii spotkanie specjalistów z branży językowej (tłumaczy, nauczycieli) oraz wydawców, organizacji branżowych i przedstawicieli uczelni wyższych. Jak co roku, wezmę udział w tej imprezie. Najciekawsze doniesienia z prezentacji i wykładów, których wysłucham, przekażę oczywiście tutaj oraz na mojej stronie na Facebooku.

https://languageshowlive.co.uk/

Diploma in English Law and Legal Skills, British Law Centre

Od października tego roku studiuję prawo angielskie w prestiżowym ośrodku British Law Centre, będącym jednostką Uniwersytetu w Cambridge. Przez cały rok będę rozwijał swoją znajomość prawa angielskiego oraz zdobywał cenne umiejętności prawnicze w naprawdę wspaniałym gronie polskich prawników i pod okiem profesorów i praktyków - prawników Uniwersytetu w Cambridge.

https://www.britishlawcentre.co.uk/

SPONSOR GŁÓWNY I DODATKOWY WAKACYJNYCH KONKURSÓW FOTOGRAFICZNYCH

W tym roku postanowiłem dodatkowo zaangażować się w lokalną społeczność i wystąpiłem jako Sponsor Główny i Sponsor Dodatkowy dwóch konkursów fotograficznych organizowanych przez lokalne portale informacyjne: czecho.pl i pless.pl.

Laureatom konkursów serdecznie gratuluję!

http://www.czecho.pl/

http://www.pless.pl/